Hakkımızda

Şirketimiz, Türkiye’de çevre teknolojileri, çevre ve atık yönetim sistemleri uygulamalarını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. 

Anahtar teslimi çözümler sunan şirketimiz, “Bütün canlıların ortak varlığı olan çevrenin, sürdürülebilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda korunmasını” ilke olarak kabul etmiştir. Çevre sistemleri alanında geliştirdiği projelerle kurumlara değer katma yönetimi perspektifini taşıma çabasında olup sunmuş olduğu hizmet ve ürünleri; mühendislik, işletme, finans, halkla ilişkiler ve yönetim disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunmaktadır.

Vizyonumuz

Çevre ve Atık Yönetimi konusunda Türkiye’de lider, uluslararası uzman ve müşteriler tarafından ilk tercih edilen şirketlerden biri olmaktadır.

Amacımız

Şirketimiz, müşterilerine çevre mevzuatına en uygun çözümleri en uygun fiyat ve üstün hizmet anlayışıyla sunmayı amaçlar.

Değerlerimiz

  • Türkiye çapında hizmet,
  • Yüksek bilgi paylaşımı ve danışmanlık,
  • Güvenilir, sorumlu atık ve çevre yönetimi,
  • Çalışanlar inisiyatif alır, çözüm üretir ve sonuç alır.
  • Doğru çözüme herkes yetkilidir.

Kalite Politikamız

Şirketimiz, tüm çalışanlarının aktif katılımlarıyla, sunulan hizmetlerde müşterilerin ihtiyaçlarına uygun, güvenli ve sorumluluk bilincinde kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşılabilmesi için iş temrin ve maliyet kontrolü konusunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.

Belgelerimiz

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yeterlilik Belgesi